Ataşehir Konaklama

Ataşehir Konaklama

Ataşehir Konaklama

 

13-05-2019

Ataşehir Konaklama da Turizm ve Tatil Dünyasının Kesişim Noktası olan Bof Hotels Ataşehir, siz değerli misafirlerimize ev konforunda bir rahatlık hizmeti sunmak üzere kaliteli, genç ve dinamik ekibimiz ile sizlere memnun etmek amacı ile çalışmaktayız.

Şık yapısı ve dekarasyonu ile konaklamaktan kesinlikle pişmanlık duymayacağınız Bof Hotels Ataşehir, kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak konforlukta olup, siz değerli misafirlerimize uzun veya kısa dönem farketmeksizin çok üst düzey konaklama hizmeti sunmaktadır.

Ataşehir Konaklamalar arasında Yer Alan Otelimiz Önemli toplantıların gerçekleştiği, yaz aylarının vazgeçilmezi olan havuzbaşı Etkinliklerin yapıldığı, hepsinden önemli siz değerli müşterilerimizin konaklama diyince aklına geleceği Bof Hotels Ataşehir, 50 yıllık tecrübesi ile konuklarına Türk misafirperverliğinin en güzel konaklama örneklerindendir.

Ataşehir Konaklama

Estetik tasarımları ve konforlu bir konaklama keyfi yaşatan 29 katlı otelimiz, 200 süit oda ile sizlere hizmet vermektedir. Konfor ve estetiğin ilham alındığı odalarda özenle seçilmiş mobilyalar ve mutfak ekipmanları ile sizlere muhteşem bir konaklama imkanı sunmaktadır

BOF Ataşehir'de Odalar ve Hizmetler
 

Birbirinden özel suit odaları ile hizmet veren Bof Hotels Ataşehir, suit odalarının yanı sıra toplantı salonları, Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerinin bulunduğu Restoranı ve formunuzu korumaya yardımcı olan ve hotelde konaklama yaparken rahatlamanızı sağlayacak masaj salonları ile sizlere muazzam bir konakalama hizmeti sunmakta.

 

Anadolu Yakası' nın kalbi Ataşehir'de bulunan Bof Hotels Ataşehir, siz değerli müşterilerimize uzman kadrosu ile 50 yılı aşkın tecrübesiyle sektörün lideri konumunda bulunmaktadır. Sizlerde muhteşem bir konaklama hizmeti almak ve Bof Hotel grubunun tecrübesi ile tanışmak istiyorsanız 0216 266 50 50 numaralı telefondan ve info@bofhotels.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.