İstanbul Toplantı Salonları

İstanbul Toplantı Salonları

İstanbul Toplantı Salonları

 

31-08-2020

Türkiye'nin en gelişmiş ve en büyük şehri konumunda olan İstanbul yıl içerisinde sürekli iş ve turizm için ziyaret edilmektedir. Bu ziyaret sayısı milyonlara ulaşabilmektedir. 

Ekonomik olarak da Türkiye'nin en önemli şehri İstanbul'da sürekli iş toplantıları yapılmaktadır. Bu sebeple arama motorlarında sürekli İstanbul Toplantı Salonları araması yapılmaktadır. Genellikle şehir dışı toplantılarının yapıldığı İstanbul'da toplantınızın kusursuz ve konforlu bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız Bof Hotel Ataşehir'i tercih edebilirsiniz. Bof Ataşehir toplantı konusunda ziyaretçilerini son derece memnun eden, bir sonraki toplantılarınızda da tercih edebileceğiniz bir konum olmayı başarmaktadır. Toplantı salonlarının yanı sıra iş sebebiyle şehir dışından gelen ziyaretçilerine de eşsiz konaklama keyfi yaşatan Bof Hotel Ataşehir toplantı salonları ve etkinlikler için de benzersiz bir hizmet sunmaktadır.

 

İstanbul'un merkezi ilçesi Ataşehir'de yer alan Bof Ataşehir iş toplantılarınızın konforlu ve eksiksiz bir şekilde tamamlanmasını sağlıyor.

Ataşehir Toplantı Salonu

Toplantı Odaları

Estetik mobilya grupları ve son teknoloji toplantıya uygun donanımlar ile toplantılarıza ev sahipliği yapan Bof Hotel Ataşehir dinlenmenize olanak sağlayan konforlu otel odaları ile iş toplantılarını daha verimli bir hale getiriyor.

Anadolu Yakası'nın tam kalbinde yeni ve dinamik ilçesi Ataşehir'de bulunan Bof Hotels Ataşehir, siz değerli müşterilerine uzman kadrosu ile 50 yılı aşkın tecrübesiyle eşsiz hizmet vermektedir. Sizlerde kusursuz ve konforlu bir toplantı gerçekleştirmek istiyor ve Bof Hotel grubunun tecrübesi ile tanışmak istiyorsanız 0216 266 50 50 numaralı telefondan ve info@bofhotels.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.